kouř

grafické studio

Skalastudio je malá, dynamická reklamní agentura specializující se především na tiskové výstupy a internetovou tvorbu. Vytvoříme Vám propagační materiály od návrhu, až po konečnou podobu a finální výrobek. Máme k dispozici velmi kvalitní ofsetový i digitální tisk.

Prezentační, či firemní desky s chlopněmi.

Desky s chlopněmi slouží nejen jako praktický obal na materiály, které předáváte vašim obchodním partnerům, ale také výrazně zvýší úroveň prezentace vaší firmy. Desky s chlopněmi (spisové desky ap.) vyrábíme v libovolném provedení. Finančně nejvýhodnější je výroba standardně tvarovaných desek, kde je možné využít již existující výsekovou formu (raznici).
Popis produktu:
- plnobarevné firemní desky pro zakládání dokumentů
- papír 300g lesk křída s možností lesklé nebo matné laminace
- jednostranný tisk neznamená tisk pouze titulní strany, ale tisk jak přední strany, tak zadní strany i všech chlopní
- oboustranný tisk znamená tisk i na vnitřní strany desek
- jiné rozměry nebo papír -> individuální poptávka
- jako standard obsahuje produkt výsek na vizitku v dolní chlopni.
Obvykle jsou poptávány desky s chlopněmi, provedené na 300gr křídovém papíru s jednostranným, či oboustranným potiskem a výsekem pro vizitku. Lícová strana je laminovaná nebo s UV lakem. Na spodní chlopni je výsek pro vizitku a vnitřek desek se může využít pro tisk informací, nebo tisk obrázků.

Orientační cena desek:
barevnost: 4/0 CMYK
materiál: matná-lesklá křída - 300gm2
lícová strana: lamino - UV lak
výsek na vizitku
200 ks..........29,80 Kč
500 ks..........17,90 Kč
1000 ks........13,20 Kč
2000 ks........11,70 Kč

fotky Desky běžně dodáváme nesložené z důvodů úspory místa při skladování, ale můžeme zajistit i poskládání.

Pohlednice, kartičky

Cena v závislosti na množství a zpracování. fotky
fotky

Letáky

Připravíme jednostranně potištěné i oboustranně potištěné letáky.

Překládané letáky.

Nejoblíbenější je skládačka A4 na dva lomy. S oboustranným potiskem. Může být laminovaná, nebo s UV lakem. Cena je ovlivněna gramáží papíru a množstvím. Přibližná cena při 150gr křídový papír, tisk 4/4, dva lomy, jedna strana lamino je:
1000 ks...........5,90 Kč
2000 ks...........3,80 Kč
3000 ks...........2,80 Kč
5000 ks...........2,10 Kč
10000 ks.........1,40 Kč
+ cena za zpracování grafiky 800,-Kč

fotky
fotky

Tisk kalendářů

Pro Vaše obchodní partnery připravíme profesionální tisk kalendářů. Zpracujeme originální grafickou podobu kalendářů, společně s Vámi zvolíme fotky či grafiku, která bude odpovídat Vašemu oboru podnikání či požadavkům, připravíme veškeré další podklady pro tisk a nakonec kalendáře vytiskneme. Vaši klienti či partneři budou nadšeni - zákazky tisku kalendářů jsou pro nás standardní záležitostí. Kalkulaci provedeme podle vašich představ na rozměr, množství, zpracování apod.

Reklama

Naše knihárna zvyklá na špičkovou kvalitu, vzhledem k zahraniční klientele, Vám zhotoví stojan, poutač, box, jakýkoliv trojrozměrný předmět z papíru, který Vás napadne a který potřebujete.
Připravíme fotografické podklady Vašeho zboží pro užití v tisku i pro internetový obchod, či prezentaci s následnou realizací na zvoleném médiu.

knihárna knihárna knihárna
VSTUPTE:
grafika - tisk
studio:
Pod Klamovkou 7
150 00 Praha 5
foto@skalastudio.cz
tel.: 608 268 530
fotky
Nabízíme dodání reklamních tiskovin, od návrhu grafiky a fotografií, po vytištění a případné knihařské zpracování. Vytváříme tak pro své zákazníky pohlednice, letáky, kalendáře, prospekty, katalogy, firemní desky a plakáty.
dýmka